Marzenia się spełniają

Stało się! Marzenia się spełniają, chociaż czasami trzeba być bardzo cierpliwym i na nie po prostu poczekać. Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami biletów do Singapuru skąd polecimy dalej, czyli na wyspy Indonezji! Nawet teraz, myśląc o tym sama w to nie wierzę. Czas leci jak szalony i do wyjazdu zostało nam niewiele ponad miesiąc. Siedzę więc i planuję, organizuję i czytam przewodniki, wertuję fora internetowe. W domu nie posprzątane, sterta ubrań do prasowania, blog o gotowaniu zaniedbany…. na nic nie mam czasu. Rzeczy do tej pory ważne stały się mało istotne, bo przecież trzeba załatwić wizy, szczepionki, noclegi, rozpisać plan podróży na całe 3 miesiące! Tak, tak – lecimy na 3 miesiące! Chcemy zobaczyć jak najwięcej, spróbować indonezyjskiej i wyspiarskiej kuchni, zamieszkać z tubylcami i poczuć zupełnie inną kulturę.

Chciałabym, aby ten blog stał się miejscem opisującym naszą podróż, miejscem, gdzie każdy będzie mógł znaleźć przydatne informacje oraz obejrzeć (mam nadzieję) przepiękne zdjęcia. Serdecznie zapraszam do czytania i komentowania!

ania_rozlatani
ani@ lub raczej smacznaania(-:

stefano_rozlatani
stefano

IMG_3686

gabi (ten w czerwonej bluzce)

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>